הנגשת אתרי אינטרנט


רשת האינטרנט מהווה כיום חלק בלתי נפרד מחיינו. קריירה, חברה, צרכנות, תרבות, זוגיות ועוד – הרשת נוגעת בכל תחומי חיינו. במציאות בה רובינו ככולנו מחזיקים במגוון מכשירים עם חיבור לאינטרנט ומבלים את מרבית היום בגלישה ולא בים, יהיה זה אך טבעי שאתרי האינטרנט יהיו נגישים וזמינים לכולם - נושא הנגשת אתרי אינטרנט יהפוך להיות עניין מרכזי וחשוב בעולם האינטרנט.

עבור כ-25% מהאוכלוסיה הגלישה באינטרנט אינה פשוטה ואגבית כפי שהיא עבורינו. בישראל חיים כיום למעלה מ-1,600,000 אנשים עם מוגבלות בדרגות חומרה שונות. עובדה זו לצד נתונים סטטיסטיים המורים על צריכה גבוהה של תוכן ושירותים באמצעות אתרי אינטרנט, אפליקציות סלולר ועוד מחייבת לבצע בהם התאמות נגישות סבירות באופן שיאפשר גם לאנשים אלו לצרוך תוכן ושירותים באופן נוח, מותאם ושיוויוני לכן ישנו הצורך בהנגשת אתרי אינטרנט.

כשם שהיום ברור שכל מבנה או מוסד ציבורי צריך להיות נגיש לכולם, בין אם זה אומר סימון חניות נכים, הצבת רמפות, הרחבת המסדרונות ועוד – כך גם צריכה להיות הנגשת אתרי אינטרנט לאנשים בעלי מוגבלויות כאלה ואחרות.
החל מאוקטובר 2013 נכנסו לתוקפן תקנות נגישות השירות המחייבות את הנגשת אתרי אינטרנט הנותן שירות ציבורי או מידע אודות שירות לציבור לעמוד בתקנות הנגישות המפורטות בסעיף 35.

מי זקוק להנגשת אתר אינטרנט?

הנגשת אתרי אינטרנט מטרתה לאפשר לאנשים בעלי מוגבלויות לגלוש באתרים מצד אחד, ומצד שני לשפר את חווית הגלישה עבור אותם משתמשים.

  • גולשים עם מוגבלויות ראייה – המתקשים לקרוא טקסט קטן, בהיר, בפונטים מסויימים, בעלי עוורון קל עד קשה, עוורון צבעים ועוד.
  • גולשים עם מוגבלות פיזית - בעיקר בידיים ובאצבעות, דבר המקשה על הלחיצה, הגלילה ועוד.
  • גולשים עם מוגבלות שכלית.
  • גולשים בעלי קשיי תפעול מסוגים שונים, קשיי התמצאות, דוברי שפה אחרת ועוד.

למה לעשות הנגשת אתרי אינטרנט ?

  • הגדלת מספר הגולשים באתר
  • שיפור חשיפת אתר האינטרנט במנועי החיפוש
  • עמידה בדרישות חקיקה ותקנות הנגישות (חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, תקנות נגישות לשירות - סעיף 35 להנגשת אתרי אינטרנט)
  • אחריות חברתית

מי מבצע הנגשת אתרי אינטרנט ?

התקדמו אתנו לעולם נגיש יותר - בצעו עוד היום הנגשת אתר אינטרנט!

עולם האינטרנט מוכשרים בבניית אתרים עסקיים ובקידום אתרים אורגני במנועי החיפוש, מומחים בבניית מערך אסטרטגי שיווקי הכולל תכנון תקציבי, תקשורת עם הלקוחות, שיטות לשימור לקוחות וטקטיקות שיווק ייחודיות המשלבות מדיה ושירות ללקוח.

לפרטים נוספים – צרו קשר  או חייגו: 072-371-2900