התאמת אתר למובייל


יכול להיות שאתם קוראים עכשיו את השורות האלה דרך הסלולרי?

אם כן, אתם שותפים לנתון הקובע כי לא פחות מ-40% (!) מהגלישה השבועית של הציבור הישראלי נעשית דרך הסלולר (כך ע"פ דו"ח בזק למצב האינטרנט בישראל בשנת 2015).
תופעת הגלישה הסלולרית היא לא נחלתה הבלעדית של מדינתנו הקטנה - נכון לינואר 2015 כ-42% מכלל האוכלוסיה העולמית היא בעלת גישה לאינטרנט. יודעי דבר סבורים כי הזינוק המרשים במספרים הוא תוצאה ישירה של ריבוי בעלי הטלפונים חכמים, (כן, כמו זה שאתם מחזיקים עכשיו ביד...). קחו את הנתון הזה וצרפו אותו לנתון שקובע שנכון לינואר 2015 כ-80% ממשתמשי האינטרנט בעולם מחזיקים ברשותם מכשיר סמארטפון ותקבלו מספרים אסטרונומיים של גולשים פוטנציאליים במובייל.

העובדה שהנתונים האלה רק צפויים להמשיך ולעלות, עד כדי כך שיש כבר מי שמבכים את מותו של הדפדפן השולחני, לא נעלמה מעיניו רואות הכל של גוגל, ובאפריל של 2015 הודיעה החברה על שינוי באלוגריתם החיפוש שלה לטובת אתרים מותאמי מובייל.
מה זה אומר? שמי שהאתר שלו מותאם לגלישה דרך הסמארטפון יופיע גבוה יותר בתוצאות החיפוש של גוגל, ומי שלא, ובכן... יאכל אבק.
אז אם אתה בעל עסק, ואם את רוצה לקדם את הפרוייקט החדש שלך, כדאי מאוד שתדאגו שהאתר שלכם יהיה מותאם לגלישה במובייל.
למשל כמו האתר הזה >> www.top-shraga.co.il, שהוא אגב גם אתר מותאם נגישות.

איך עושים את זה? פשוט מאוד, מתקשרים אלינו!
עולם האינטרנט מוכשרים בבניית אתרים עסקיים ובקידום אתרים אורגני במנועי החיפוש, מומחים בבניית מערך אסטרטגי שיווקי הכולל תכנון תקציבי, תקשורת עם הלקוחות, שיטות לשימור לקוחות וטקטיקות שיווק ייחודיות המשלבות מדיה ושירות ללקוח.

לפרטים נוספים – צרו קשר
העסק שלך בידיים טובות עם עולם האינטרנט.
* השירות מוצע עבור אתרי וורדפרס.