מי צריך קידום באינטרנט?


זוכרים את הסלוגן של דפי זהב "אם אתה לא שם אתה לא קיים"?

אז באמת הרבה מים זרמו מאז מתחת לאוטוסטרדת המידע והרעיון של ספר (ספר?) טלפונים עב כרס שמגיע רק פעם (פעם??) בשנה לפתח ביתכם ומכיל, רחמנא לצלן, בעיקר מספרי טלפון קוויים (קוויים???) של איזור החיוג שלכם נדמה היום מיושן מתמיד (למרות שדפי זהב זנחו את המודל המודפס רק ב-2014...).
זוכרים כמה כיף היה למצוא את השם שלכם (יותר נכון של ההורים שלכם) בין הדפים הצהובים והדקיקים ולהרגיש שהנה – יש לכם מקום בעולם?

אז כן, העולם השתנה ומשתנה ללא הרף והיום המלך הבלתי מעורער של הכל הוא כמובן גוגל, ואת חדוות החיפוש בספר הגדול החליפה פעולת הקלדה פשוטה במנוע החיפוש שהפך למקור ידע בלתי נדלה. פשוט מקלידים את השם שלכם ובן רגע מתקבלות תוצאות שנעות בין שרשור שהתחלתם בפורום של תפוז בשנת 2004, מישהו בפייסבוק עם השם שלכם שהוא לא אתם ואיך לא – כל פסקי הדין עבור השם שלכם.
בקיצור ולעניין – היום, אם אתה לא בגוגל אתה לא קיים.

ומה לעשות - העולם גם מתקדם.
היום לא מספיק לשלם על מודעה בלוח המודעות הציבורי. היום, בשביל שהשם שלך יוצג במקום הראשון בגוגל ובשביל שהעסק שלך יגיע לקהל רחב נדרש מערך שלם ומשומן של אנשי שיווק, מיתוג ותוכן שיזינו את אתר האינטרנט ואת העמוד שלך ברשתות החברתיות בתוכן איכותי, רלוונטי ומעניין וכמובן שידעו איך לקדם את הנראות שלך במנוע החיפוש שכולנו למדנו להכיר ולאהוב (גוגל. מה חשבתם, בינג?).
אז מי צריך קידום במדיה הדיגיטלית, אתם שואלים? התשובה היא כולם...

התקשרו עוד היום לעולם האינטרנט (נטוורלד) ותיהנו משירות מלא ואדיב ברמה הגבוהה ביותר.

עולם האינטרנט מוכשרים בבניית אתרים עסקיים ובקידום אתרים אורגני במנועי החיפוש, מומחים בבניית מערך אסטרטגי שיווקי הכולל תכנון תקציבי, תקשורת עם הלקוחות, שיטות לשימור לקוחות וטקטיקות שיווק ייחודיות המשלבות מדיה ושירות ללקוח.

לפרטים נוספים - צרו קשר

העסק שלך בידיים טובות עם נטוורלד.