ניהול דפים עסקיים בפייסבוק


פייסבוק היא ללא ספק הרשת החברתית המובילה והמצליחה ביותר מבין הרשתות החברתיות הפועלות כיום, ויש שיגידו שמאז ומעולם. ואכן, חברתיות מהווה חלק לא קטן מסך הפעילות של פייסבוק, אבל קיים פן אחר חשוב לא פחות, ואנחנו לא מדברים על סרטונים של חתולים עושים דברים מצחיקים. אנחנו מדברים כמובן על צרכנות, פרסום ושיווק.

פייסבוק, שזוכה להצלחה מסחררת בקרב אנשים מכל חתך גיל, מגדר, ארץ מוצא, מצב סיוציו-אקונומי ובקיצור מכל קצות הספקטרום האנושי, מציעה לעסקים רבים לא רק קהל יעד פוטנציאלי כמעט בלתי נדלה, אלא גם לא מעט פתרונות פרסומיים, הנחשבים ליעילים במיוחד. שירות פרסום בפייסבוק וניהול דפים עסקיים מאפשר לכל עסק להגיע בצורה ממוקדת ונכונה יותר אל קהל היעד שלו, וזאת מבלי שיצטרך לשלם על כך סכומי כסף גבוהים כל-כך, בהשוואה לשיטות פרסום אחרות.

פרסום בפייסבוק מאפשר ללקוח לבחור את קהל היעד שיחשף למודעות שלו, להגיע לקהל זה ישירות, וגם אם הוא קטן מאד - ליהנות מחשיפה רבה יותר ואפקטיבית יותר.

תכנים המתפרסמים על ידי העסק נחשפים על ידי הקלקה על כפתור ה - LIKE לגולשים נוספים, שהם למעשה לקוחות פוטנציאליים נוספים, ובכך מביא לכך שגם החברים של קהל היעד הנבחר על-ידי העסק ייחשף לתכנים המפורסמים.

השימוש בדפים עסקיים בפייסבוק כחלק מהמערך השיווקי של העסק מאפשר לו ליצור אינטראקציה אישית וטובה יותר עם לקוחותיו ובכל עת שירצה. ניתן להעלות בדף העסקי תכנים מסוגים שונים: סרטוני תדמית, תמונות של המוצר או של ההווי במשרד וכמובן מידע רלוונטי וחשוב על העסק, כמו מבצעים מיוחדים, הנחות, קמפיינים ועוד. באופן זה זוכה העסק לנאמנות רבה יותר מצד קהל לקוחותיו ובד בבד ללקוחות חדשים המצטרפים אליו עם הזמן.

אנו בעולם האינטרנט –NetWorld מתמחים בשיווק ובפרסום באינטרנט, לרבות פרסום בפייסבוק וברשתות חברתיות נוספות ובבנייה ותחזוקה של דפים עסקיים בפייסבוק. החברה, שמכירה היטב את הכלים הרבים שמציעה פלטפורמת הפייסבוק וכן את יתרונותיה השונים, מתאימה את השירות באופן ממוקד ומדויק לצרכי העסק שלכם ועושה זאת באדיבות, שירותיות ומקצועיות. 

רוצים גם אתם להוסיף לעסק שלכם עוד לקוחות וכך להגדיל את הרווחים - צרו קשר עוד היום ואנו נבנה עבורכם את הקמפיין המנצח!