פרסום בגוגל


פרסום בגוגל הינו שירות ייחודי, אחד מיני רבים, המנצל את יתרונותיה המסחריים של הרשת ומאפשר חשיפה רבה לעסק ופנייה ישירה לכמה שיותר גולשים – שהם, למעשה, הלקוחות הפוטנציאליים שלכם.

גוגל – החברה שהתחילה בתור מנוע חיפוש אינטרנטי וצנוע בספטמבר של שנת 1997 והפכה בפחות מעשרים שנה לתאגיד ששווה ביליונים ולמלכה הבלתי מעורערת של עולם הטכנולוגיה, המדיה הדיגיטלית והמידע החופשי מהווה כיום לא רק שם פועל רשמי במילון אוקספורד, אלא גם, ובעיקר, אתר האינטרנט הפופולארי והמוביל ביותר בעולם. רק חשבו על מספר האנשים שאתם מכירים, כולל עצמכם, שמשתמשים בגוגל על בסיס יום-יומי ואף מגדילים לעשות ומגדירים אותו כדף הבית שלהם. מדובר בעשרות מיליונים של משתמשים, אז למה לתת רק לגוגל ליהנות מהם?

מהם היתרונות של פרסום בגוגל

פרסום בגוגל מאפשר לעסק לפנות באופן ממוקד, ישיר ורלוונטי לקהל הלקוחות הפוטנציאלי שלו באופן זמין, קל וזול. פרסום בגוגל, למקרה שלא ידעתם, הוא תלוי הקלקות בלבד, כלומר התשלום עליו נקבע בהתאם למספר ההקלקות שבוצעו ולא מעבר לכך. במילים אחרות – אתם משלמים רק אם מישהו הקליק על המודעה שלכם. במילים אחרות אחרות – זה שלא הקליקו על המודעה שלכם לא אומר שלא ראו אותה.

יתרון נוסף וחשוב הוא בדינאמיות הטמונה בפרסום בגוגל. בניגוד לכתבה בעיתון או לפרסומת בטלוויזיהף בפרסום בגוגל הלקוח יכול לשנות את תוכן הפרסומת בכל עת שירצה, ללא תוספת תשלום. זאת ועוד, ניתן לעקוב אחר תוצאותיו של מסע הפרסום בכל רגע נתון ולבדוק האם ועד כמה הוא אפקטיבי, טרנדי ויעיל. הפרסום בגוגל הוא דינאמי, מיידי ורלוונטי תמיד. אפשר לפקח עליו, על התקדמותו ועל תוצאותיו, ובהתאם לכך להמשיך אותו, לשנות אותו או להוריד אותו ברגע וללא תוספת תשלום כבר אמרנו?

אנו בעולם האינטרנט –NetWorld מתמחים בפרסום ושיווק באינטרנט, לרבות פרסום בגוגל, ובעלי הסמכה מטעם ADWORDS. אנו מציעים לכם שירות בהתאמה אישית, תוך התייחסות לצרכיו של העסק שלכם ותוך בחינה מקיפה ומדוקדקת של קהל היעד שלכם והתאמה של מסע הפרסום לקריטריונים אלה. החברה מלווה את לקוחותיה לאורך כל הדרך ומבטיחה מענה מקצועי, אדיב ואישי, כל זאת כדי שאתם תוכלו ליהנות מחשיפה גבוהה ברשת האינטרנט בכלל ובגוגל בפרט.

רוצים גם אתם להוסיף לעסק שלכם עוד לקוחות וכך להגדיל את הרווחים - צרו קשר עוד היום ואנו נבנה עבורכם את הקמפיין המנצח!